Imedemaa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imedemaa

Foorum, kus mitte keegi pole täiesti sirge ja kõigil on alati lõbus!
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Puhkepaus.

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorTeade
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 4:18 am

Nick istus puhketoas, ühe laua taga ja kirjutas kellegi konspekti ümber.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 4:24 am

Logan astus puhketuppa. Ta oli tulnud just geodeesia loengust ning tal oli 30 minutit rakendusmatemaatikani. Ta naeratas, puhketoas Nick'i nähes. "Hei mees, mis teed siin?" muigas ta noormeheni sammudes.
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 4:27 am

"Teen loengutest puudutud aega tasa," muigas Nick ja kirjutas edasi. "Mis sa siin teed? Täiesti üksi? Kus su rebane on?" küsis mees muiates. Trevor oli ju rebane alles.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 4:35 am

"Kuule tulin loengust just, ja Trevor on loengus hetkel," sõnas Logan naeratades, ta teadis Nicki ning seda, et mees ei olnud õel. Ta asetas oma sülearvuti ning mapi sama laua peale, kus Nick kirjutas ning jalutas kohviautomaadini, et endale sealt kakaod võtta.
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 4:39 am

"Rebane kõlab paremini, kui Trevor," muigas Nick ja kirjutas edasi. "Kuule võta mulle ka mingi kohv," palus ta, kui Logan kohviautomaadi juurde läks.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 4:54 am

Logan naeris:"Sind ja sinu asju," ning võttis lisaks oma kakaole ka Nickile ta lemmiku - Latte. Ta sammus tagasi lauani ning jäi vaatama konspekti, mida noormees ümber kirjutas. "Kas seda poleks lihtsam arvutiga teha?" küsis ta muiates, kohvitopsi Nickolasele ulatades.
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 4:57 am

"Tarkus käib läbi pastakaotsa," teatas Nick tähtsalt. "Pealegi, üks idioot koperdas eile loengus oma kohvi mu läpaka peale," ohkas mees. Ta võttis oma latte ja rüüpas sellest suure sõõmu. "Mmh, minu lemmik," muigas ta.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 5:04 am

"Siis küll, saan aru," naeratas Logan ning muigas, "ja ma ikka mäletan su lemmikuid veel." Noormees istus laua lähedal asuvale diivanile ning rüüpas lonksu oma kakaost, enne kui oma sülearvuti kaane avas.
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 5:07 am

"Elate rebasega koos juba?" küsis Nick, kiirelt edasi kirjutades.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 5:18 am

"Ei, ei ela," naeratas Logan muu tegevuse vahelt,"ta elab ühikas."
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 5:21 am

Nick tõstis pea: "sorry, et uurin, aga miks?"
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 5:39 am

Logan ohkas:"Noh, me oleme esiteks liiga vähe koos olnud. Ja Trevor elas ühikas juba. Ning ma ei taha, et ta ära harjuks sellega, sest ma ju lõpetan varsti ning on väike võimalus, et ma ei jää Cambridge'i edasi." Kui ta nüüd sellele mõtlema jäi siis ei olnud need põhjused üldse nii hullud. Ning talle oleks väga meeldinud Trevoriga koos elada. Ta vaatas Nickile pikalt otsa ning rüüpas siis taas lonksu oma kakost.
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 5:42 am

"Nii et kui sa lõpetad, siis kaod siit kus kurat ja jätad ta maha?" küsis Nick. Rebane rebaseks, aga Trevor oli täitsa pandav kraam.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 5:46 am

"Ei, ma ei usu. See on kõigest väga väike võimalus. Siis kui mul midagi muud üle ei jää enam," lausus Logan mõtlikult. Ta ei kavatsenudki Trevorit maha jätta.
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 5:53 am

"Kahju," pomises Nick vaevukuuldavalt ja kirjutas edasi.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 5:57 am

Logan ei kuulnud, mida Nick ütles ning lootis, et see polnud ka nii oluline. Ta otsis mapist välja rakendusmatemaatika loengu konspekti ning viimase loengu teemat üle, et midagi meelde ka jääks. Aegajalt võttis ta lonksu oma kakaost.
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 6:00 am

"Done!" rõõmustas Nick ja viskas pastaka lauale. Ta tõusis lauatagant ja sirutas end, seejärel pakkis ta oma asjad oma mapi ja maandus Logani kõrvale. "Mis sa õhtul teed?" küsis mees.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 6:02 am

"Oo, sa oled edukas," muigas Logan. Ta lõpetas konspekti ülevaatamisega ning vastas siis Nickile:"Õhtul..ma ei teagi. Äkki me teeme Trevoriga midagi. Samas ma pole ammu joonistanud ka."
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 6:07 am

"Ah, ära ole igav. Paar kursuse kaaslast lähevad klubisse. Tule ka! Ma ei tea, kas rebased ka lubatud on, ma uurin järgi, aga sina võiks ikka tulla ju. Millal me viimati kuskil käisime?" rääkis Nick.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 6:08 am

"Ma mõtlen sellele, aga ma ei luba midagi veel. Meie viimati.. eelmine nädal, kui aus olla," lõpetas Logan juba naerdes.
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 6:10 am

"No näed. Liiga kaua aega on möödas," naeris Nick. "Ära nüüd bloki eks. Ma arvestan sinuga mees," muigas nooruk.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 6:11 am

"Me veel räägime sellest," muigas ka Logan ning tõusis, et kakaotops ära visata.
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 6:15 am

"Logan, sa ei tee mulle nii," muigas Nick. "Sa tuled. Ma olen sellega juba arvestanud," lausus noormees muiates.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 2:02 pm

"Kuidas nii? Ma ei tea ju, mis Trevoril plaanis on, ma pole taga sellest veel rääkinud. Kui tal midagi ei ole, siis me tuleme," lausus Logan ja raputas endamisi pead. Tal ei olnud tahtmist minna tegelikult.
Tagasi üles Go down
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 8:17 pm

"Mis saaks tal väikese peo vastu olla?" muigas Nick. Mis sai kellelgi väikese peo vastu olla? "Sa oled stressis mees, sa vajad lõõgastust," lisas Nickolas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Puhkepaus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhkepaus.   Puhkepaus. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Puhkepaus.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 18Mine lehele : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Imedemaa :: Cambridge :: Ülikool :: Puhketuba üliõpilastele-
Hüppa: