Imedemaa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imedemaa

Foorum, kus mitte keegi pole täiesti sirge ja kõigil on alati lõbus!
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Joodame ilusti Logani täis ja...

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 6:45 am

"Ma jõin. Palju. Väga palju. Rohkem kui oleks vaja olnud. Ma ei mäleta mis täpselt juhtus. Aga üks hetk ma olin oma korteris koos kellegagi ja me magasime. Ma arvasin kogu aeg, et see oled sina. Hommikul kui ma ärkasin ja olin pesus käinud leidsin ma Nicki oma köögist. Siis jõudis mulle kõik kohale. Ma ei saa ainult Nicki süüdistada, pealegi oli ka tema täis. Lihtsalt. Anna mulle andeks pisike, palun," sõnas Logan ning noormehel pisarad voolasid kui ta lõpuks lõpetas.
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 6:47 am

"Oh Logan," ohkas Trevor ja pühkis mehe pisaraid. "Muidugi ma annan sulle andeks," sosistas ta ja puges mehele sülle. "Ma pean sulle ka midagi rääkima. Anna ja Nick... nad põhimõtteliselt vägistasid mu ära," vastas noormees. Ta tahtis selle kõik ühte lausesse mahutada, et mitte liiga rohketesse detailidesse laskuda.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 6:51 am

Logan ohkas ning sõnas:"Ma armastan sind pisike." Mõttes kirus ta, kui värdjas Nick on. Ta oleks tahtnud Nickil näo segi peksta selle eest, mis ta Trevorile tegi.
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 6:53 am

Trevor ohkas. "Nick lihtsalt tahab seda, mida ta ei saa," sosistas nooruk. Ta ei teadnud ise ka, miks ta Nicki kaitses.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 6:55 am

"See oli temast ikkagi nõme," sõnas Logan. Ta haaras Trevori rohkem kaissu ning tegi oma pisikesele otsaette musi.
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 6:57 am

"On," noogutas Trevor ja puhkes nutma. Ta isegi ei teadnud miks. Äkki selle pärast, et alles nüüd jõudis see kõik talle päriselt ka kohale.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 7:05 am

"Tššš, ära nuta pisike," lohutas Logan Trevorit. Ta silitas Trevori juukseid ning sosistas talle kõrva armastavaid sõnu. Noormees pühkis oma kallima pisaraid ning suudles teda lohutavalt ning tundeküllaselt.
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 7:07 am

Trevor suudles Loganit pehmelt vastu. Ta lõpetas nutu ja jäi rahulikuks.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 7:10 am

"Ma armastan sind, pisike," sõnas Logan vaikselt naeratades ning suudles Trevorit veelkorra.
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 7:15 am

"Mina armastan sind kallis," naeratas Trevor ja silmitses Loganit. Midagi oli ikkagi kogu selle jama sees muutunud. "Kas te armastasite Nickiga teineteist?" küsis kutt äkki.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 7:21 am

Logan ohkas. "Mina armastasin Nicki," sõnas ta minevikku rõhutades, "kuid Nick ei öelnud mulle, et ta mind armastas, samas ta ei öelnud ka midagi eitavat."
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 7:24 am

"Miks ta siis teie suhte pärast nii kibestunud on?" küsis Trevor. Seda oli ju Nicki silmadest näha, kuidas ta Loganit tagasi tahtis.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 12:16 pm

"Seda ma ei tea. Seda peab temalt endalt küsima, aga mina tahan ainult sind," lõpetas Logan naeratades. Täiesti lõpp kuidas ta seda "väikest rebasekutsikat" armastas.
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 12:22 pm

Trevor ohkas, näis, et ta jäi vastusega rahule. Ta toetas oma pe Logani õlale. "Sulle meeldis Nickiga olla?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 12:24 pm

Logan ohkas. Peale mõningat mõtlemist sõnas ta:"Ma ei saa öelda, et see mulle meeldinud ei oleks."
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 12:28 pm

Trevor ohkas. "Kas see pole mitte ebaõiglane, et armastus seab piirid?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 12:37 pm

"Ma ei oska öelda. Võibolla veidi, aga mitte väga, mis siis on pisike?" küsis Logan vaikselt.
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 8:13 pm

"Kas armastus mitte ei peaks meil lubama magada kellega tahes, millal tahes?" jätkas Trevor 'filosofeerimist'.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 8:24 pm

Logan kortsutas kulmu:"Ma ei leia, et see õige oleks, kuid mõnes mõttes ma mõistan sind äkki. Aga räägi nüüd pisike, kust see kõik tuleb."
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 8:26 pm

"Ma lihtsalt olen mõelnud," sõnas Trevor. "Kui sa tahad Nickiga magada, siis ma ei keela sind. Seda enam, kui see sind õnnelikuks teeb," lausus noormees.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 8:30 pm

"Kallis, mis sa nüüd, sina teed mu õnnelikuks," sõnas Logan naeratades,"mul ei ole kedagi teist vaja."
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 8:39 pm

"Aga kui sa tahad," sõnas Trevor endale kindlaks jäädes, "siis ma ei saa pahaseks."
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 8:50 pm

Logan kortsutas kulmu:"Kallis, milles asi?" küsis ta tõsiselt.
Tagasi üles Go down
Trevor Quinn

Trevor Quinn


Postituste arv : 554
Join date : 12/09/2010
Age : 31

Ankeet
Vanus: 18
Orientatsioon: Gei

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 8:55 pm

"Ei milleski," lausu Trevor ning ohkas.
Tagasi üles Go down
Logan Snyder

Logan Snyder


Postituste arv : 287
Join date : 27/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Väike värviline geipoiss.

Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 8:57 pm

"Olgu," sõnas Logan vaikselt ning põimis oma käed tugevamalt ümber Trevori. Ta suudles oma kallima põske.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joodame ilusti Logani täis ja...   Joodame ilusti Logani täis ja... - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Joodame ilusti Logani täis ja...
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Imedemaa :: Elamud :: Erakorterid :: Logan Snyderi korter-
Hüppa: