Imedemaa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imedemaa

Foorum, kus mitte keegi pole täiesti sirge ja kõigil on alati lõbus!
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Okou, Alice kolib sisse!

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 8:30 pm

Nick oli dušši all ja lasi soojal veel üle oma keha voolata.
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 11:16 pm

Alice maksis uksepoisile, kes ta kohvreid ukse juurde aitas kanda. Jooksupoiss lahkus ja Alice, seistes kolme kohvriga öeldud ukse taga, lasi uksekella.
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeEsm Okt 04, 2010 11:24 pm

Nick astus just dušši alt välja, kui kuulis kella. Tõenäoliselt tšikk, kellest pidi saama tema uus korterikaaslane. Mees keeras rätiku ümber oma puusade ja sammus esikusse. Ta avas ukse: "hei." Mehe pilk langes kohvritele. "Küll sul on palju asju," märkis ta ukse rohkem lahti tehes ja kaks kohvrit enda kätte võttes. Sinu magamistuba jääb siiapoole," noogutas nooruk. Tema märgadest juustest tilkus vett.
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 1:11 am

Alice ohkas kergendusega, kui leidis, et see siiski on õige korter. Kui uksele tuli poolpaljas ja -märg noormees, ta vaevu muigas. "Võiks rohkem olla," sõnas Alice, kui ta noormehele järgnedes vaatas tolle seljal libisevaid veepiisku.
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 1:18 am

"Veel rohkem?" küsis Nick muiates ja pani kohvrid tüdruku magamistuppa. "Sul on oma vannituba. Köök ja elutuba on ühine. Mingeid erilisi reegleid pole. Lihtsalt, mina olen peoloom ja armastan pidusid panna või siia inimesi tuua, keda keppida. Ma loodan, et sul midagi selle vastu pole. Lemmikloomi ma siia ei taha. Ma teen korteris päris palju trenni ka, ma loodan, et ma sind sellega ei sega ja me saame hästi läbi," selgitas Nick kiirelt reegleid ja tõmbas sõrmedega läbi oma märgade juuste.
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 1:22 am

Alice pani oma õlakoti ja ühe kohvri voodile, ning vaatas ringi. Kõik oli üsna okei. Neiu kott kukkus põrandale ja ta kummardus seda üles võtma. Ja nagu alati - läbi tema pliiatsseeliku kumas fakt, et pesu ta ei kanna.
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 1:27 am

Nick silmitses neidu, ta sasis oma märgi juukseid. "Et siis... see on kõik?" küsis ta, "mingeid küsimusi pole?"
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 1:33 am

Alice tõusis ja vaatas noormeest "On see sulle okei, kui ma aeg-ajalt siin vaid hommikumantli väel ringi käin?" küsis ta ja võttis ära pintsaku. Ta viskas selle lohakalt voodile ning läbi tema valge triiksärgi paistsid tema pea täiuslikud rinnad.
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 1:40 am

"Ma tahtsingi seda mainida, et ma ise käin pidevalt poolalasti siin ringi. Minu poolest käi või täiesti alasti," vastas Nick. No ta oleks ju tšikile kohe peale lennanud, seda enam, et ta pesu ei kandnud, aga tüdruk oli nii tagasihoidlik ja vaikne. Pärast läheb veel endast välja.
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 1:45 am

"Siis alustan ma kohe," muigas Alice, võttis lahti ühe kohvri ja tõmbas sealt oma napi hommikumantli. Ta nööpis lahti oma särgi ja vahetas selle piisava aeglusega hommikumantli vastu, laskmata end häirida noormehe kohalolekust. Ta teadis täpselt, mida ta provotseerib, kuid samas teadvustas ta endale, et tema oli siin ainult üüriline.
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 1:49 am

"Tead, siin korteris on rängalt palav tegelikult," sõnas Nick. Ükski oivik ei liikunud nii, nagu see neidis.
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 1:54 am

"Ahnii," muigas Alice ja libistas jalad kingadest ning pööras noormehele selja "Saad mind selle seeliku lukuga aidata? Ma olen sellega alati hädas."
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 1:56 am

"Ikka," muigas Nick ja astus julgelt lähemale. Ta avas neidise seeliku luku ja libistas riideeseme neiul seljast. Mehe käsi libises tüdruku jalge vahele ja erutas Alice'it, samal ajal, kui mehe teine käsi hoidis tüdruku ümbert kinni.
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 2:00 am

Alice nõjatus vastu Nicholast ja tõstis käed, et sasida Nicki märgades juustes. Neid sulges silmad ja lasi Nick'il tegutseda.
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 2:07 am

Nicholas lükkas kaks oma sõrme Alice'i vagiinasse ja liigutas neid seal, et naist piisavalt erutada. Ta lükkas oma puusad vastu neidise tagumiku ja mudis vaba käega tema rinda.
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 2:12 am

Alice'i hingamine süvenes, tema käed vajusid allapoole ja lükkasid maha Nick'i rätiku. Nii jäi ta sinna alasti seisma ja Alice nautis igat tema liigutust.
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 2:27 am

Nick libistas Alice'i õlgadelt hommikumantli. Ta lükkas tüdruku vastu magamistoa akent ja erutas teda edasi. Nüüd sai mees suudelda naise paljast selga.
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeTeis Okt 05, 2010 2:41 am

Alice avas silmad ja nägi kõikke tänaval toimuvat. Ta muigas, kuid kogu see teadmine, et keegi neid näha võib, erutas teda veelgi. Ta pööras end ootamatult ringi, kuid selle asemel, et akna juurde jääda, lükkas ta noormehe hoopis voodile selili, ronides ise talle peale.
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeNelj Okt 07, 2010 1:07 am

Nick muigas kavalalt. Nii see nüüd küll ei läinud. Ta keeras end Alice'i peale ja surus ta käed voodile. Nüüd asus noormees neiu kaela suudlema.
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeNelj Okt 07, 2010 1:19 am

Alice ei liigutanud end ja sõnas tõsiselt "Kui mina pean all olema, siis head seksi siin küll ei ole."
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeNelj Okt 07, 2010 1:25 am

Nick silmitses neidist hämmeldunult. "Mis mõttes? Loomulikult oled sina all ja mina peal," lisas ta muiates ja suudles neidise kaela
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeNelj Okt 07, 2010 1:33 am

"Eemn..Ei?" sõnas Alice kindlalt ja oleks mehe eemale tõuganud, kui ta käed kinni poleks olnud.
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeNelj Okt 07, 2010 1:37 am

"No sina ka peal ei ole," sõnas Nick. "Come on, mina juhin asja," püüdis ta olukorda Alicile selgitada, tahtmata ise mõista, et tüdruk keeldub alumine olemast.
Tagasi üles Go down
Alice
Admin
Alice


Postituste arv : 236
Join date : 12/09/2010

Ankeet
Vanus: 19
Orientatsioon: bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeNelj Okt 07, 2010 1:46 am

"All ei ole ma mitte mingil juhul," sõnas Alice surmtõsiselt ja lisas siis "Ürita seda juhtida, kuidas tahad."
Tagasi üles Go down
https://imedemaa.forum.co.ee
Nicholas Chatwin

Nicholas Chatwin


Postituste arv : 327
Join date : 29/09/2010

Ankeet
Vanus: 21
Orientatsioon: Bi

Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitimeNelj Okt 07, 2010 1:48 am

Nick tõmbus tüdrukust eemale. "Mis saab siis? Sina keeldud alumine olemast ja mina kohe kindlasti alumine ei ole."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Okou, Alice kolib sisse! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okou, Alice kolib sisse!   Okou, Alice kolib sisse! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Okou, Alice kolib sisse!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Alice

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Imedemaa :: Elamud :: Erakorterid :: Nickolas Chatwini korter-
Hüppa: